arrow-up.svg moon.svg

UAB „Druskininkų Rasa“ investicijas skiria maisto saugai

Siekiant išvengti maisto saugos klaidų ir užtikrinti gaminamos produkcijos kokybę, bendrovėje „Druskininkų Rasa“ buvo įdiegta maisto saugos vadybos sistema. Tikimasi, kad ši investicija taps priemone, ne tik kontroliuojančia maisto saugą, bet ir stiprinančia konkurencinį pranašumą.

Sprendimas įdiegti maisto saugos standartą priimtas atsižvelgiant į griežtus įstatymų leidėjų, klientų ir vartotojų reikalavimus užtikrinti nuoseklius ir saugius gamybos procesus. Standartas ISO 22000 leis tiksliau identifikuoti tikrąsias rizikas klientams ir bendrovei, sukurti maisto saugos veiksmingumo gerinimo priemonę, efektyviau vykdyti maisto saugos teisinius reikalavimus.

„Laikomės principo, kad investicijos į kokybę užtikrina veiksmingą bendradarbiavimą su partneriais ir kitomis suinteresuotomis šalimis – realizuojame atsakingą verslą. Sąmoningas rizikos valdymas leidžia išvengti klaidų, nenumatytų kaštų ir garantuoti produkcijos kokybę, vadinasi, ir didinti konkurencinį pranašumą“, – požiūriu į bendrovių sertifikavimą dalinosi vandens gamintojos „Druskininkų Rasa“ generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius.

„Druskininkų Rasa“ nuolat siekia pateikti ir užtikrinti aukščiausią gaminių kokybę — kiekvienais metais bendrovė tyrimams skiria virš 200 000 Lt. Bendrovė be ISO 22000 sertifikato yra įgijusi ir ISO 9001, padedantį įgyvendinti efektyvesnį valdymą, vidinę įmonės tvarką.

«

»

Kiti pranešimai

2015-05-28

Lietuvos siuntėjai atranda Aziją

Jau kelerius metus lietuviai daugiausiai siuntų siunčia į JAV, D. Britaniją ir Vokietiją. Šį sąrašą šiemet… Plačiau

2013-05-30

Taupyti padės energetikos vadyba

Nors didžiausios aistros Lietuvoje verda dėl naujos atominės elektrinės ir dujų terminalo statybos, tačiau energetikos specialistai… Plačiau

2015-08-14

Asmenukės versle

Turbūt visi žinome, kas yra asmenukė, juk neveltui šis nuotraukos tipas yra toks populiarus, kad žodis… Plačiau

2015-11-20

Startuoja visų kurjerių siuntų paieškos sistema

UAB „Technologijų era“, pirmoji Letuvoje sukūrusi siuntų siuntimo platformą internete, žengia dar vieną žingsnį, gerindamą paslaugos… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku