arrow-up.svg moon.svg

Ir lietuviai pamėgo skolintis be palūkanų

Kaimyninėse šalyse sėkmingai įgyvendinus akcijas „Pirma paskola nemokamai“ ir pasiūlius ją Lietuvos gyventojams sulauktas toks didelis susidomėjimas, jog nespėta aptarnauti visų norinčių trumpam pasiskolinti pinigų be palūkanų. Akcija „Pirma paskola nemokamai“ pratęsiama iki kovo 31 dienos. Atsižvelgiant į klientų poreikius taip pat pailginamas „SMScredit.lt“ darbo laikas.

Du mėnesius trukusi akcija „Pirma paskola nemokamai“ buvo išties sėkminga ir sulaukė didelio „SMScredit.lt“ paslaugų vartotojų dėmesio. „SMScredit.lt“ direktorius Gediminas Velička teigia, kad akcijos metu buvo sulaukta nemažai klientų prašymų pratęsti šiuo sunkiu laikotarpiu ypač naudingą akciją. „Atsižvelgiant į klientų lūkesčius akcijos terminas pratęsiamas ir „SMScredit.lt“ paslaugų vartotojams, pirmą kartą imantiems paskolą, ir toliau bus suteikiama galimybė grąžinti tiek, kiek buvo pasiskolinta, be jokių papildomų sąlygų ar mokesčių“, – teigia Gediminas Velička.

„SMScredit.lt“ darbo laikas yra pailginamas taip pat atsižvelgiant į besiskolinančių pageidavimus. Kadangi sėkmingos akcijos metu ne visada buvo spėjama aptarnauti visus norinčius, buvo nuspręsta dirbti dar ilgiau. Nuo vasario 1 dienos klientai aptarnaujami kiekvieną dieną (be išeiginių dienų) nuo 7 val. ryto iki 23 val.

Visi, norintys pasinaudoti akcija ir toliau gali rinktis vieną iš šių sumų: 125, 250 ar 500 litų. Paskolos grąžinimo terminą taip pat galima pasirinkti pagal savo poreikius: 7, 14 ar 30 dienų.

«

»

Kiti pranešimai

2015-09-28

LARČ sezoną vainikuoja „Rally Classic“ Druskininkai 2015

Spalio 2-3 dienomis visi ralio ir automobilių sporto entuziastai jau penktus metus iš eilės rinksis Druskininkuose,… Plačiau

2013-02-15

Nustokite siųsti spam’ą!!!

Puikus vaizdo filmukas, kuris parodo, kaip spam’as apsunkina mūsų ir taip sudėtingą darbo dieną. http://www.youtube.com/watch?v=dDS2Xpglk1Q&feature=player_embeddedGreat video… Plačiau

2013-07-26

Vietoj laukto elektros kainų kritimo – augimas

Dauguma Lietuvos elektros rinkos ekspertų prognozavo, kad nuo birželio 3 d. Latvijai prisijungus prie šiaurės šalių… Plačiau

2014-10-24

Kasparas Navickas – FIA akademijos atrankoje

FIA jaunųjų lenktynininkų akademijos atrankoje Lietuvos garbę gins augantis ralio kroso talentas Kasparas Navickas.

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku