arrow-up.svg moon.svg

Bendruomeniškumo jausmas skatina padėti sergantiesiems

„Geriems darbams reikia nedaug“, – taip mano viena iš didžiausių lietuviško mineralinio vandens gamintojų „Druskininkų Rasa“ ir skelbia akciją, kurios metu ketina suremontuoti Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriaus palatą.

Tinkama aplinka leidžia greičiau sveikti

Medikų manymu, tinkama, geros kokybės aplinka turi nemažą įtaką sergantiesiems. Tvarkinga palata, būtinas inventorius padeda ligoniams sveikti, mažina įtampą, sklaido slegiančią ligoninės atmosferą. Atsižvelgdama į Vilniaus universiteto vaikų ligoninės skyriaus, kur gydomi vaikai, sergantys virškinimo sistemos ligomis, poreikį atnaujinti skyriaus palatas, „Druskininkų Rasa“ mielai ėmėsi inicijuoti akciją „Geriems darbams reikia nedaug“.

Nuo kiekvieno bet kurios rūšies natūralaus mineralinio vandens „Rasa Premium“ buteliuko bus skiriami 0,03 Lt Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriaus palatos remontui. Skyriaus palatos remontui kaupiamų lėšų skaičiuoklę kiekvienas vartotojas gali stebėti internetinėje svetainėje www.rasa.lt.

Paskatino bendruomeniškumo jausmas

„Džiaugiamės ligoninės bendradarbiavimu su „Druskininkų Rasa“. Skyriuje reikalingas remontas. Po palatos remonto vaikučiai jausis geriau. Tai padės jiems sveikti. Bus sukurta jaukesnė aplinka“, – kalbėjo gydytoja Irena Ališauskienė, Vaikų gastroenterologijos skyriaus vedėja.

Tuo, kad šio projekto įgyvendinimas prisidės prie vaikų sveikatos gerinimo, tiki ir „Druskininkų Rasos“ generalinis direktorius Aurelijus Sinkevičius. „Bendruomeniškumo jausmas ir yra pagrindinis motyvas įgyvendinti tokius projektus. Mes, kaip įmonė, kartu su „Druskininkų Rasos“ produkcijos vartotojais sukursime aplinką, kuri, tikimės, padės vaikams greičiau pasveikti. Esu įsitikinęs, kad geriems darbas reikia nedaug“, – šypsodamasis teigė vadovas.

Kartu mes galime padaryti dar daugiau

Padėti vaikučiams „Druskininkų Rasa“ kviečia ir dalyvaujant žaidime. Žaidimo taisyklės labai paprastos: tereikia nuplėšti „Rasa Premium“ produkcijos etiketę, registruotis internetinėje svetainėje www.rasa.lt, suvesti dešimties ženklų kodą, kuris yra etiketės nugarėlėje, ir taip pelnyti tam tikrą „Rasos“ pinigėlių sumą. Už šią sumą asmuo galės padovanoti žaislą Vilniaus universiteto vaikų ligoninės Vaikų gastroenterologijos skyriuje besigydantiems vaikučiams.

„Druskininkų Rasa“ pabrėžia, jog tai ne vienintelė socialinė akcija, – planuojama ateityje jų įgyvendinti ir daugiau.

Bendruomeniškumo jausmas skatina padėti sergantiesiems

«

»

Kiti pranešimai

2011-06-01

Geriems darbams – virš 30 tūkst. litų

Prieš Kalėdas inicijuota akcija „Geriems darbams reikia nedaug“ susilaukė didžiulio visuomenės palaikymo. Akcijos metu buvo parduota… Plačiau

2015-04-30

Startuoja Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas

Jau šį savaitgalį, gegužės 2-3 dienomis, Estijoje, Parnu trasoje, startuos Baltijos šalių žiedinių lenktynių čempionatas (BaTCC),… Plačiau

2010-05-03

Daugiau nei pusė Lietuvos gyventojų žino bent vieną greitųjų vartojimo kreditų bendrovę

Kompanijos „SMScredit.lt“ užsakymu bendrovė „RAIT“ „Omnibus“ tyrimo metodologija atliko tyrimą, kurio metu buvo siekiama išsiaiškinti, kaip… Plačiau

2018-07-18

Europinėje ekspedicijoje dalyvavę lietuviai finišą pasiekė prikaupę pilnas kišenes nuotykių

Gamtai neabejingi lietuviai Haroldas Juknevičius ir Saulius Striponis vos prieš keletą dienų grįžo iš Europinės ekspedicijos… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku