arrow-up.svg moon.svg

Baltarusija prisijungė prie NEZ

Kovo 22-23 dienomis Lietuvoje vykusiame metiniame Šiaurės šalių zonos (NEZ) susirinkime priimtas naujas narys – Baltarusija.

Vilniuje vykusiame NEZ tarybos ir komisijų pirmininkų susirinkime buvo svarstomas Baltarusijos automobilių federacijos prašymas būti priimtiems į NEZ.

Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos generalinės sekretorės Rasos Jakienės, atsižvelgiant į Baltijos šalių ir Baltarusijos automobilių federacijos artimus ryšius, buvo nuspręsta Baltarusijos prašymą patenkinti.

„NEZ tarybos nariai, atsižvelgdami į FIA atsakymus bei Baltarusijos glaudžius santykius su Latvija ir Lietuva, pritarė prašymui ir priėmė Baltarusijos automobilių federaciją į NEZ šalių zoną. Sekančiame NEZ susirinkime spalio mėnesį, kuris taip pat bus Lietuvoje, Baltarusijos atstovai jau prisijungs prie komisijos pirmininkų susirinkimo,“ – sako R. Jakienė.

Posėdžiui vadovavo spalio mėnesį išrinktas naujas NEZ zonos pirmininkas Jani Backman.

Kiekviena šalis įgyja teisę rengti NEZ susirinkimą, pagal suderintą grafiką. Paskutinį kartą Lietuva Šiaurės šalių zonos susirinkimą rengė 2007 metais. Baltarusija tapo 10-ta valstybė NEZ zonoje kartu su Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Švedija, Norvegija, Danija, Rusija ir Islandija. 2015 metais NEZ susirinkimą organizuos Islandija.

«

»

Kiti pranešimai

2014-09-26

Europa sieks išsaugoti kalbų įvairovę

Kaip ir kiekvienais metais rugsėjo 26-ąją Europoje švenčiame kalbų dieną, tačiau šiemet ji ypatinga, nes senasis… Plačiau

2011-08-31

Vanduo gerina fiziologines funkcijas

60–70 proc. žmogaus organizmo sudaro vanduo, padedantis palaikyti pastovią druskų apykaitą, palengvinti virškinimą, įsisavinti maisto medžiagas,… Plačiau

2014-08-29

Formuok nuomonę apie save kitų lūpomis

Šnekėti savo vardu lengva, tačiau daryti įtaką kitų atsiliepimams apie tave, nėra paprasta. Tyrimai rodo, jog… Plačiau

2013-07-26

Kaip pasikeitė būstų standartai per dešimtmetį?

Kiekvienas būsto ieško pagal savo poreikius, tačiau daugelis atsižvelgia ir į visuomenėje įsitvirtinusius stereotipus, ko reikia… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku