arrow-up.svg moon.svg

Baltarusija prisijungė prie NEZ

Kovo 22-23 dienomis Lietuvoje vykusiame metiniame Šiaurės šalių zonos (NEZ) susirinkime priimtas naujas narys – Baltarusija.

Vilniuje vykusiame NEZ tarybos ir komisijų pirmininkų susirinkime buvo svarstomas Baltarusijos automobilių federacijos prašymas būti priimtiems į NEZ.

Pasak Lietuvos automobilių sporto federacijos generalinės sekretorės Rasos Jakienės, atsižvelgiant į Baltijos šalių ir Baltarusijos automobilių federacijos artimus ryšius, buvo nuspręsta Baltarusijos prašymą patenkinti.

„NEZ tarybos nariai, atsižvelgdami į FIA atsakymus bei Baltarusijos glaudžius santykius su Latvija ir Lietuva, pritarė prašymui ir priėmė Baltarusijos automobilių federaciją į NEZ šalių zoną. Sekančiame NEZ susirinkime spalio mėnesį, kuris taip pat bus Lietuvoje, Baltarusijos atstovai jau prisijungs prie komisijos pirmininkų susirinkimo,“ – sako R. Jakienė.

Posėdžiui vadovavo spalio mėnesį išrinktas naujas NEZ zonos pirmininkas Jani Backman.

Kiekviena šalis įgyja teisę rengti NEZ susirinkimą, pagal suderintą grafiką. Paskutinį kartą Lietuva Šiaurės šalių zonos susirinkimą rengė 2007 metais. Baltarusija tapo 10-ta valstybė NEZ zonoje kartu su Lietuva, Latvija, Estija, Suomija, Švedija, Norvegija, Danija, Rusija ir Islandija. 2015 metais NEZ susirinkimą organizuos Islandija.

«

»

Kiti pranešimai

2013-09-12

Kokius namus sugrįžę perka emigrantai?

Palikdami Lietuvą emigrantai dažniausiai dar tik turi svajonę uždirbtus pinigus investuoti į nekilnojamąjį turtą Lietuvoje. Tačiau… Plačiau

2013-03-01

Pirmoji pasaulyje valgoma spausdintinė reklama!

Ar kada pagalvojote, kad radę krūvą naujienlaiškių ir kitų reklaminių lankstinukų savo pašto dėžutėje, galėtumėt juos… Plačiau

2014-10-09

Lietuvoje žuvys bus sekamos akustine įranga

Prasidėjus antram rudens mėnesiui, Lietuvos žuvininkystės tarnybos Žuvivaisos skyrius bendradarbiaujant kartu su Gamtos tyrimų centro mokslo… Plačiau

2016-06-07

„Drag Fest“: penkių dienų trukmės drag‘o ir pramogų fiesta visai šeimai

Traukos  lenktynių – drag‘o ir automobilių sporto entuziastų laukia didžiulė vasaros fiesta – „Drag Fest“, birželio… Plačiau

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami, paspauskite mygtuką „Sutinku“ arba naršykite toliau. Savo duotą sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami savo interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.

Sutinku